Saçın Ön Kısımlarına Kaynak

Saçın Ön Kısımlarına Kaynak

 

Bazen genetik faktörler bazen de yapılan kimyasal işlemler saçların belirli bölümlerinde dökülmelere neden olabiliyor. Özellikle kadınlarda görülen bu durum genellikle saçların ön ve yan kısımlarında meydana gelir. Ancak daha seyrek bir saç görünümü artık kader olmaktan çıktı. Saçlarınızın sadece belirli bölümlerinde kaynak yapılmasını sağlayarak gür saç görünümün kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

Artık kaynak işlemi daha ileri teknikler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Örneğin mikro saç kaynak işlemi görünmez kaynak olarak da biliniyor. Bu işlemde saçların ön kısımlarına uygulanabilir ve dışarıdan saçlarınızda kaynak olduğu fark edilmez. Bu sayede saçlarınızın daha gür görünmesi de mümkün olacaktır. Aynı işlemin saçların yan bölümüne de uygulanabildiğini belirtelim.

 

Kaynak Saçlar Kesilebilir mi?

 

Elbette kaynak uygulaması yapıldıktan sonra saçlarınıza şekil verilmesi için kesilmesi mümkün olabilir. Hatta çoğu zaman kaynak sonrasında saçlara kesim uygulaması da yapılır. Saçlarınızın sadece kakül bölümüne daha gür bir görünüm kazandırmak için de kaynak işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada kaynak artık çok daha uygun fiyatlar eşliğinde yapılabiliyor. Yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor.

 

Uygun Saç Kaynak Seçimi başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak