Siyah Saça Gri Kaynak

Saç trendleri arasında ışıl ışıl parlayan gri saç, ya doğal saça uygulanıyor ya da kaynak saç kullanılıyor. Her iki durumda da saçlarda siyahtan griye yumuşak bir geçiş sağlanabiliyor. Gri saç, koyu renk saçlarda keskin fakat bir o kadar da göz alıcı bir renk geçişi sunduğundan son yıllarda gri saçı daha çok görmeye başladık. Bu yüzden gri saç kaynakları da artış gösterdi. Boncuk kaynak genellikle sarı, siyah, kahverengi ve ara renklerde kullanılırken şimdilerde gri başta olmak üzere birçok renkte kaynak saç var. Siyah gri kaynak saç sezonluk bir trendin dışına çıktı ve yaygın saç modellerden biri haline geldi.

 

Siyah saça gri kaynak yaptırmak saçlara gri ombre yaptırmış havası veriyor. Genellikle saçların uç kısımları gri tercih ediliyor. Gri saçın daha yaygın görünmesini isteyenler is kökten uca gri kaynak kullanıyor. Saçlarınızın boyuna göre gri kaynakların yoğunluğunu ayarlamak mümkün. Eğer saçlarınızda doğal griler, beyazlar varsa aynı tonları tutturarak siyah saça gri boncuk kaynak taktırabilirsiniz. Böylelikle saçlarınızdaki doğal beyazlık daha estetik, daha modern ve fresh görünür.

 

Peruk A, saçlarında yeniliğe gitmek, saçlarını uzatmak ya da yoğunluğunu artırmak aynı zamanda gri kaynak kullanmak isteyenlere profesyonel kaynak uygulamaları yaparak yenilikçi, modern, doğal saç kaynakları takıyor. Peki, siyah saça gri boncuk kaynak nasıl yapılır? Gri saç kaynak saç kullananlar memnun mu? Kaynak saç bakımı zor mu? Gri kaynak ile istenilen saç modelleri yapılabilir mi? Gri kaynak fiyatları nedir?

 

Siyah Saça Gri Kaynak

 

Siyah Saça Gri Kaynak Nasıl Yapılır?

 

Peruk A kaynak saç uzmanlarımız, siyah saçın arasına gri kaynak attırmak isteyen kişilere bilgi vermeden ya da uygulama yapmadan önce işe saç incelemesiyle başlıyor.  Saçlarınızın boyu, yoğunluğu ve nasıl bir saç istediğiniz uygulamanın içeriğini belirliyor. Saçlarınızın kısacık olmasında bir sakınca bulunmuyor; her saç boyuna kaynak saç uygulayabiliyoruz. Boncuk, mikro, tress, çıtçıt, silikon gibi birçok kaynak türü var.

 

Kaynak çeşidi seçimine göre işlem birkaç saat içerisinde tamamlanabiliyor. Kaynaklar boncuk şeklindeyse özel bir aletle saç diplerine tutturulur, silikon ya da mikro kaynaksa yine bu işleme özel bir alet yardımıyla saç diplerine titizlikle eklenir. İşlemin nasıl yapıldığı uzmana bağlıdır. Bu nedenle mutlaka Peruk A gibi işin uzmanı, profesyoneller tercih edilmelidir. Aksi halde saç kaybı yaşanabilir, kötü sonuçlar alınabilir.

 

Siyah Saça Gri Kaynak Hangi Yöntemlerle Yapılır?

 

Boncuk, mikro, tress, silikon vb. kaynak saç yöntemleri kullanılır. Her bir kaynak türü pratiktir. Bir ya da birkaç saat içerisinde uygulama bitirilebiliyor. Siyah saca gri kaynak için genellikle boncuk kaynak ya da mikro kaynak tercih edilir. Kaynak tutamları, gerçek saçlarınızın dip kısımlarına titizlikle yerleştirilir. Eğer özenli bir uygulama yapılmışsa sonu doğal ve hacimli olur.

 

Siyah Saça Gri Kaynak Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Siya saç arasına gri kaynak taktırdıktan sonra saç bakım rutininize biraz daha özen göstermenizde fayda var. Saçlarınıza maşa, fön ve benzeri işlemleri yine yaptırabilirsiniz fakat saçlarınızı hiçbir şekilde zorlamamalısınız. Saçlarınızı yıkarken ise saç tipinize göre bir şampuan, krem gerekiyorsa yağ tercih etmelisiniz. Saç kremini saç diplerinize kesinlikle değdirmemelisiniz. Saçlarınızı şampuanlarken ise karıştırarak değil yukarıdan aşağı şeklinde şampuanlamalısınız. Aslında en sağlıklı saç yıkama ritüeli bu şekildedir, saçları çok karıştırmak ya da kremi saç derisiyle buluşturmak saça zarar verir.

 

Siyah Saça Gri Kaynak Fiyatları

 

Siyah saç gri kaynak fiyatları adet/tutam sayısına göre belirleniyor. Saçlarıma gri kaynak taktırmak istiyorum, fiyatı ne şeklinde bir soruya spesifik bir cevap vermek mümkün değildir. Kullanılacak kaynak saç adedi kişiye özel belirlendiğinden fiyatlar da değişkenlik gösterir. Bu konuda daha net bilgiler almak için Peruk A ile iletişime geçebilirsiniz. Peruk A, profesyonel saç uzmanlarıyla kişiye özel doğal sonuçlar alabileceğiniz hizmetler veriyor, bütçenizi sarsmadan istediğiniz saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 

Kısa Saça Kaynak başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak