Virgin Saç Nedir? Ne Amaçlı Kullanılır?

Kadın saç kaynak yöntemleri arasında oldukça vazgeçilmez olan ve son dönemlerde popülerliğini artırmaya başlayan virgin saç, boya yapılmamış ve doğuştan kesilmiş olan saçlardan faydalanılarak yapılıyor. Saçta herhangi bir boya işlemi olmadığı için istenilen renkte boyama yapılabiliyor. Virgin saç, %100 gerçek saçtan elde edilerek uygulanıyor. Dolayısıyla virgin saçınızı, dipten başlayarak kendi saçınız gibi kolayca tarayabiliyor ve şekillendirebiliyorsunuz.

 

Virgin saç; saçlara dolgunlaştırma, hacim verme, şekillendirme ve uzatma gibi farklı amaçlar için tercih ediliyor. Siz de saçınızdaki eksiklikleri kapatmak ve eskisine nazaran daha güzel ve bakımlı saçlar elde etmek istiyorsanız virgin saç yöntemine başvurabilirsiniz.

 

Keratin Kaynak Malzemeleri - 3

 

Virgin Saçın Özellikleri

 

Saç kaynak noktasında büyük bir önem arz eden virgin saçların kalitesinini belirlenmesinde 3 kriter dikkate alınıyor. Saçın ışıltısı, yumuşaklığı ve parlaklığı, kalitenin belirlenmesi noktasında önem taşıyor. Üç özelliği de barındıran saçlar, her zaman için en kaliteli oluyor. Virgin saçlar, diğer kaynak yöntemlerine kıyasla daha uzun yıllar kullanım olanağı veriyor. Böylelikle virgin saçlarla daha dolgun ve hacimli saçlara kavuşabiliyorsunuz. Saçlarınızın adım adım uzamasını istiyorsanız virgin saç yöntemini gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

 

Kaynak Saçları Çıkartmak Mümkün müdür? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak