Yanmış Saça Saç Kaynak

Yanlış saç boyama uygulamaları, hatalı kuaför işlemleri, saça uygulanan yanlış bakımlar sonucunda saçlar zarar görür. Kimyasal madde kullanımı veya yangına maruz kalma gibi sebeplerden dolayı saçların yanması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Saçınız yandıysa belirli teknikler uygulanarak saçlarınıza daha doğal görünüm verebilirsiniz. Yapılacak kaynak saç yöntemiyle saçlarınız daha gür görünür ve yanmış saçlarınızdan da eser kalmaz.

 

Yanmış Saça Uygulanacak Kaynak Saç Yöntemi

 

Saç kaynak işlemi sadece sağlıklı saçlara uygulanmaz. Yanmış ve yıpranmış saçlara da uygulanır. Profesyonel işlemler ile saçlarınız daha uzun ve sağlıklı görünür. Yanan saçlarınızın görünümü düzeleceği gibi dışarıdan bakan kimse saçınızda kaynak işlemi yaptırdığınızı anlamaz.

 

Yanmış Saça Saç Kaynak

 

Saçınızın yapısına göre saçlarınıza kaynak yöntemi çeşitlerinden biri uygulanır. Saçlarınız çok ince telliyse mikro kaynak yöntemi uygulamasını tercih edebilirsiniz. Özel makine ile saç diplerinize uygulanır ve saçlarınız kısa sürede doğal görünüme kavuşur. Saçınızın uzama hızına göre saçlarınızda en fazla 9 ay gibi bir süre ile kalabilir.

 

Profesyonel çalışanlar yanmış saçlarınız için en doğru tekniği sizlere sunar. Keratin, boncuk, mikro ya da silikon kaynak yöntemlerinden birini kullanarak saçlarınızın sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olurlar. Yanmış saçlarınız doğal görünüme kavuşacağı gibi saçlarınızda herhangi bir ağırlık oluşturmaz ve istediğiniz şekilde saçlarınızı kullanabilirsiniz. Saçlarınızı boyatabilir, fırçalayabilir, yıkayabilir ya da denize girebilirsiniz. Saç tonunuzda mükemmel uyumu yakalayarak saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlarsınız.

 

Saç Kaynak Kaç Saat Sürer? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak