Uzatmak ve Gürleştirmek için Kaynak Saç

İstenen saçlara kavuşmak günümüzde uygulanan saç kaynak çalışmaları ile kısa sürede gerçeğe dönüşüyor. Dilediğiniz uzunluktaki saçlara kavuşmanın yanı sıra saçlarınızda arzu ettiğiniz gürlüğü de elde edebilirsiniz. Uzatmak ve gürleştirmek için kaynak saç seçimlerinde ise saçınıza uygun olan teknik tercihlerine yer açabilirsiniz.

 

Saç kaynak uygulamaları arasında tercihinizi yaparken ise kuaförünüzden destek almanız önerilir. Konusunda uzman olan kişilerden konu ile ilgili olarak alacağınız bilgiler sonrasında seçiminizi yaparak hayallerinizdeki saça kısa süre içinde kavuşmanı mümkün olur.

 

Saç kaynak uygulamaları farklı teknikler ile gerçekleştiriliyor. Uygulanan teknik ile beraber farklı isimler ile anılmakta olan kaynak çalışmaları istediğiniz uzunluktaki ve gürlükteki saçlara sahip olmanız için seçim yapmanızı bekliyor.

 

Uzatmak ve Gürleştirmek için Kaynak Saç

 

Saç Kaynak Teknikleri

 

Saç kaynak uygulamaları değişik teknik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor. Halka diğer adı ile boncuk kaynak uygulaması halka şeklinde olan malzemeleri ile saç tutamlarının saç teline eklenmesi işlemine yer verir. Bu çalışma sonrasında arzu ettiğiniz saçlara kavuşmanın yanı sıra istediğiniz zaman kaynak saç sökümüne de yer açabilirsiniz.

 

Halka saç kaynak uygulaması en çok tercih edilen uygulama olup aynı zamanda mikro saç kaynak uygulamaları da yer alıyor. Görünmez saç kaynak uygulamaları olarak bilinen işlemlerde kimi zaman şeffaf kapsüller kimi zaman ise şeffaf jel kullanımına yer açılıyor. Kullanılan malzemeye göre mikro jel kaynak ya da mikro kapsül kaynak olarak isimlendiriliyor.

 

Keratin saç kaynak uygulaması olarak bilinen ve doğal saç kaynak işlemi ismi ile de bilinen uygulama keratin malzemesi ile saçların eklenmesine yer verilen bir uygulamadır.

 

Uzatmak ve gürleştirmek için kaynak saç seçimleri içinden tercihinizi yaparken saçınız için en uygun olan tercihe yer vermeniz önerilir.

 

Saç Önüne Kaynak başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak