Ek Saç Çeşitleri

Saçlarının boyundan memnun olmayan, kestirmiş fakat kısa haline alışamamış ve saçlarının dolgun bir görünümde olmasını isteyen kadınlar saç uzatma yollarına başvururlar. Ek saçlarda bu yöntemlerden biridir. Ek saçların birçok çeşidi bulunur. Peki, ek saç çeşitleri nelerdir diye düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız yazıya göz atmanızı öneririz.

 

İsteğe Göre Çıkarılan Saçlar

 

Çıt-çıt saçlar özel günlerde saçlarını uzun kullanmak isteyen farklı modeller yapmak isteyen kadınların tercihleri arasındadır. Saçınızın boyunu istediğiniz zaman uzun kullanabilir eski uzunluğuna dönmek istediğiniz de ise kolaylıkla çıkartarak kullanabilirsiniz. Çıt- çıt saçlarda saçların dikildiği malzeme hem yumuşak hem de ince olması gerekir. Çıt-çıt saçları alırken az olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Az sayıda kullandığınız postişler doğal bir görünüm vermeyebilir. Postiş saçlar işe tek parçadan oluşur. İsteye gire atkuyruğu, topuz ve açık bir şekilde kullanılabilir.

 

 

Takma perçemlerde sıklıkta kullanılan ek saç çeşitleri arasındadır. Saçına perçem yaptırmak isteyen ama saçını kestirmeye kıyamayan kadınların yardımına takma perçemler yetişiyor. İstediğiniz zaman saçınızı perçemli olarak kullanabilir isteseniz çıkartıp normal saçınızı kullanabilirsiniz. Ek saç seçiminde saçın doğal olması, kendi saçınızla aynı renk olması daha doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

 

Sentetik saçlarda boyama işlemi yapılmadığı için renginde değişiklik yapamazsınız. Yıkama veya yüksek ısıya maruz kaldıklarında çabuk yıpranma hatta yanma görüldüğü için doğal saçtan yapılan ek saçları kullanmanızı öneririz.

 

A Kalite Saç Kaynak Ürünü Özellikleri başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak