Mikro Saç Kaynak Hakkında Merak Ettikleriniz

Mikro Saç Kaynak Hakkında Merak Ettikleriniz

 

Mikro saç kaynak uygulamaları günümüzde pek çok kişi tarafından en fazla tercih edilen saç kaynak uygulamaları arasındadır. Dolgun ve uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız ve mikro saç kaynağını uygulatmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu ufak rehbere göz atmaya devam edebilirsiniz.

 

Mikro Saç Kaynak Fiyatları Nedir?

 

Mikro saç kaynak fiyatları hizmet alacağınız salonun fiyat politikasına ve hizmet kalitesine göre değişebilir. Ayrıca özel jel ve ekipmanlar ile uygulanan bu saç kaynak tekniğinin profesyonel şekilde uygulanması son derece önemlidir. Bu sebeple, tek dikkat edilmesi gereken nokta fiyat değildir, uygulama kalitesidir.

 

Mikro Saç Kaynağının Kullanım Ömrü Nedir?

 

Doğal saçlarınızın uzama hızı ne kadar hızlı olursa mikro saç kaynağının kullanım ömrü de o kadar kısa olur. Ortalama olarak profesyonel bir şekilde uygulanan mikro saç kaynağının kullanım ömrü 3 ay ile 7 ay arasında değişebilmektedir.

 

Kullanım ömrü aynı zamanda saçınıza gösterdiğiniz özen ile de doğru orantılıdır. Periyodik bakımı yapılmayan saçlarınızdaki kaynaklar daha kısa sürede kullanılamaz hale gelebilmektedir.

 

Mikro Saç Kaynağı Çıkartılabiliyor mu?

 

Mikro saç kaynaklarınızı istediğiniz zaman çıkartabilme imkanına sahipsiniz. Kendi özel solüsyonu kullanılarak çıkartılan mikro saç kaynaklar, doğal saçlarınıza herhangi bir zarar vermez.

 

Mikro saç kaynağı ile aynı zamanda doğal saçlarınız ile yapabileceğiniz bütün saç bakım işlemlerini ve aktiviteleri de yapmaya devam edebilirsiniz.

 

Keratin Kaynaklı Saça Entele Kullanılır mı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak