Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Mikro saç kaynak işlemi saç kaynak yöntemleri içinde en son teknikler kullanılarak uygulanır. Özel şeffaf kapsüller, kendi özel makinesiyle eritilir ve saç derisine eklenir. İnce tutamlar halinde eklenen kaynaklar saça zarar vermez. Saçlarınızla bütünleşen şeffaf kapsülleri karşıdan bakan kimse kesinlikle anlamaz.

 

Mikro Saç Kaynak Kullanımının Avantajları Nelerdir?

 

Şeffaf kapsüller saçınızla uyumlu renk tonlarına sahip olup saçlarınıza doğal bir görünüm sağlar. Kafa derinizde ağırlık oluşturmaz. Saç kaynak işlemi sonrasında saçlarınıza istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz. Denize, havuza girebilir ya da solaryumdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

 

Mikro Saç Kaynak Uygulaması

 

Kısa saçlar başta olmak üzere her saç tipine uygulanır. Kısa saça mikro kaynak işlemi diğer saç kaynaklarına oranla saçta iki kat daha uzun süre kullanım olanağı sağlar. Saçlarınızı fırçalayabilir, boyayabilir, bakım yağları kullanabilirsiniz. Kendi saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur ve saçlarınızı dış etkenlerden de korur. Kullanım kolaylığı sağlar ve saçınızı yıkadıktan hemen sonra kolay şekle girer.

 

Mikro saç kaynak uygulaması ile hasar gören saçlarınızı kapatabilirsiniz. Kaynak saçların kullanım süresi saçınızın uzamasına bağlı olarak değişir. Ortalama olarak saçlar ayda o.5 cm ile 1 cm arasında uzar. Kendi saçlarınız uzadığı zaman mikro saç kaynak yavaş yavaş görünmeye başlar. Kaynak saç görünmeye başladığı zaman saçlarınızdan özel tekniklerle çıkartılır. Saçlardan çıkartılırken saçlara zarar vermez. Mikro saç kaynak işlemini saçlarınıza istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

 

Kaynak Saçları Döker mi? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak