Tress Saç Kaynak Malzemeleri

Kadınların kendilerinde en çok değişiklik yaptığı yerden biridir saçları. Saçları düzenli şekilde uzamayan ve saçını kestirmiş fakat boyundan memnun olmayan kadınlar kaynak saç ile saç uzatma yolunu seçer. Saçını uzatmak isteyen kadınların yanı sıra saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen kadınlara da kolaylık sağlayan bu uygulamanın birçok türü vardır.

 

Saç kaynak türlerinden biri olan tress saç kaynak saçların doğal ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Peki, tress saç kaynak malzemeleri nelerdir diye düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız yazıya göz atmanızı öneririz.

 

 

 

Tress Saç, Saç Kaynak Pensesi, Tığ ve Boncuk

 

Saçı uzatma işlemi için gerekli olan malzemelerin başında tress saç bulunur. Tress saç uygulanacak yere göre istenilen ölçülerde kesilerek uygulama aşamasına geçilir. Saç boncukları içi yivli ve plastik olarak iki türü bulunur. Saç rengine uygun bir renk seçilmesi memnuniyetiniz açısından oldukça önemlidir.

 

Kaynak uygulanırken saçların boncuk içerinden geçmesine kolaylık sağlayan saç kaynak tığı kullanılır. En son olarak da boncukların sıkıştırmada kullanılan saç kaynak pensesi bulunur.

 

Saçın Doğal mı Yoksa Sentetik mi Olduğu Nasıl Anlaşılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

 1. Tuğba yagucmen

  on

  Mayıs’ın 12 sinde kaynak yaptırmak istiyorum yurt dışındayım şuan uygun bir fiyat verebilirmisiniz teşekkür ederim

  Cevap
  • Telefon (0 (212) 560 68 48) numaramızı arayarak bize ulaşabilirseniz. Size daha detaylı bilgi verebiliriz.

   Cevap

Yorum Bırak