Saç Kaynak Çeşitleri ve Fiyatları

Saç Kaynak Çeşitleri ve Fiyatları

 

Saç kaynak uygulamalarına artık yeni teknikler de eklendi. Son derece kolay bir şekilde kaynak yaptırarak daha uzun ve daha gür saçlara sahip olabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilenlerin başında mikro saç kaynak uygulaması var. Mikro kaynakta saçlar ince tutamlar halinde ayrılır ve kaynak işlemi şeffaf bir malzeme ile yapılır.

 

Saç Kaynak Yöntemleri ve Kaynakların Sökülmesi

 

Bu yüzden görünmez saç kaynak olarak da adlandırılan bu yöntemle saçlarda kaynak olduğu dışarıdan belli olmaz. Keratin kaynak saç ise insan vücudunda doğal şekilde de bulunan keratin adlı madde kullanılarak gerçekleştirilir. Çıkarılması için keratin kapsüller özel solüsyonla çözülür ve saçlara bir zarar gelmeden kaynaklar çıkarılır.

 

Halka saç kaynak uygulamasında halka şeklindeki aparatlar kullanılarak kaynak saçlar doğal saçlara eklenir. Çıkarılması için de bu halka şeklindeki aparatlar kırılır. Saçlara kaç adet kaynak ekleneceği ve hangi yöntemin kullanılacağına bağlı olarak kaynak saç fiyatları da değişiyor. Bu yüzden sizlere net bir rakamdan söz etmek yanıltıcı olabilir. Ancak makul fiyatlarla kaynak yaptırabileceğiniz salonlar da var.

 

Ombre Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak