Kaynak Saçı Çıkarmam Mümkün mü?

Saç kaynak uygulamaları gür ve sağlıklı görünen saçlara birkaç saat içinde sahip olmanıza olanak tanıyor. Eklenecek olan tutam ve uygulanacak yönteme göre fiyatlandırılan uygulama son derece ekonomiktir. Aylar boyunca kullanacağınız ve saçlarınıza estetik bir görünüm kazandıracak olan saç kaynak uygulamasını zamanı gelince ya da arzu ettiğiniz zaman söktürebilirsiniz.

 

Saç kaynak uygulamasını evinizde kendi imkanınız ile çıkarmanız mümkün değildir. Halka saç kaynak uygulamasında özel bir pens yardımı ile söküm işlemi yapılırken diğer kaynak saç uygulamalarında ise farklı solüsyonlar kullanılır. Saç kaynak söküm işlemi sonrasında saç yıkanır ve bakımı yapılır. Dilerseniz aynı gün saç kaynak uygulamanızı tekrarlatarak işlemi yineleyebilirsiniz.

 

Kaynak Saçı Çıkarmam Mümkün mü?

 

Saç Kaynak Uygulamasını Kaç Ay Dayanır?

 

Saç kaynak uygulamasında söküm işlemini istediğiniz zaman kuaförünüzde yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra memnun olduğunuz saç kaynağın kullanım zamanı saçınızın uzama hızına bağlı olarak değişim gösterir. Saç diplerine yakın mesafeden yapılan kaynak uygulaması saçın uzaması sonrasında ilerleme yapacağı için kaynağın sökülmesi gerekir. Kullanımı zorlaşan kaynak uygulamasının sökümü sonrası işlemi tekrarlatabilirsiniz.

 

Saç kaynak uygulaması ne kadar kullanılır? saçın uzaman hızına bağlı olarak değişmekle beraber en çok dokuz ay boyunca kullanılabiliyor. Kimi saçlarda altı yedi ay kadar kullanılabilen uygulama özellikle mikro saç kaynak seçimlerinde daha da uzayabilmekte. Mikro saç kaynak uygulamasında işlem saç diplerine oldukça yakın bir mesafeden yapılır.

 

Kaynak Saç Nasıl Çıkarılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak